PASAD DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

PASAD DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

PASAD Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Necmi Üze görevini Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Dikgitmez’ e devretti.

İki dönem PASAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hasan Necmi Üze, İTO Sektör Meclisi Üyeliği’ne seçilmesi vesilesiyle, PASAD Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Hasan Necmi Üze, yaptığı açıklamada, bundan sonra İTO Sigortacılık Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği görevi ile sektörün ve acente camiasının gelişmesi ve sorunlarının çözülmesi konusunda daha etkin çalışmalar yürüteceğini belirtti. Ayrıca PASAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak dernek faaliyetlerine destek vermeye devam edeceğini de söyledi.

27.04.2018 tarihinde İstanbul Topkapı Mercure Hotel de yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda, Mustafa Dikgitmez oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiştir.

Görevi devir alan Mustafa Dikgitmez, yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Hasan Necmi Üze’ ye teşekkür etti ve bundan sonraki süreçte birlikte daha etkin çalışmalar yapacaklarını söyledi.

1974 Nevşehir doğumlu olan Mustafa Dikgitmez, İTÜ’den Bilgisayar Yüksek Mühendisi olarak mezun olmuştur. 2008 yılından beri aktif sigortacılık yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen Mustafa Dikgitmez evli ve bir çocuk babasıdır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir